Burnos Chirurgijos Paslaugos

KAULINIŲ DEFEKTŲ ATSTATYMAS

Netekus dantų, kaulinis audinys neatlieka atraminės funkcijos, prasideda greitesnė alveolinės ataugos rezorbcija - būtina atstatyti žandikaulių kaulinius defektus, funkciją ir estetiką. Augmentacijos vietai užpildyti naudojamos specialios membranos, kaulo transplantai ar kaulo pakaitalai.

IMPLANTACIJA

Osstem dantų implantai. Tai  technologija, kuri yra geriausia rinkoje, Osstem implantai skatina puikią osointegraciją tarp paties implanto ir aplinkinio kaulinio audinio

ŠAKNŲ REZEKCIJOS IR CISTŲ ŠALINIMAS

Procedūra, kai pašalinimas uždegiminis židinys, atsiradęs ties danties šaknies viršūne, o kartu ir pati šaknies viršūnė. Neretai uždegiminis židinys būna cistos pavidale. Tuomet šalinama cista su savo kapsule.

SINUSO DUGNO PAKĖLIMAS

Įvertinus viršutinio žandikaulio kokybę, aukštį ir plotį, jei sinusai yra pakitę, o žandikaulio atauga sužemėjusi iki 5-7 mm, ir galimybės įsriegti implanto nėra, tokiu atveju sinuso pakėlimo operacija yra būtina

LŪPOS, LIEŽUVIO PASAITĖLIO PLASTIKA

Storas ir žemai prisitvirtinęs lūpos pasaitėlis gali sąlygoti tarpą tarp priekinių centrinių kandžių - diastema. Lūpos pasaitelio plastika nėra sudėtinga procedūra. Sunkesniais atvejais gali reikti keliū siūlių. Gyjimo periodu speciali priežiūra - nereikalinga.

PROTINIŲ DANTŲ ŠALINIMAS

Tai chirurginė, protinių dantų šalinimo, procedūra. Protinius dantis reikia šalinti, kai pritrūkūs vietos žandikaulio lanke pradeda kraipytis ankščiau išdyge dantys.

DANTŲ/ŠAKNŲ ŠALINIMAS

Mintis apie dantų ir dar labiau dantų šaknų šalinimą daugeliui pacientų kelią nerimą, bet ši procedūra atlikta profesionalaus gydytojo yra šiai dienai saugi ir neskausminga.

VAINIKO PRAILGINIMAS

Klinikinio danties vainiko prailginimas daromas, kai nulūžta danties vainikas ar ėduonis įsiskverbęs giliai po dantenomis. Dažniausiai atliekama procedūra prieš protezuojant ar plombuojant dantis

Service Image

Pasiruošęs pradėti?

Registruokis vizitui jau dabar!